Nowości

Studniówka 2015: Jak będą bawili się maturzyści z Kozienic?

Początek roku, to wyjątkowy czas dla uczniów ostatnich klas szkół średnich. Rozpoczyna się wielkie odliczanie do matury zainaugurowane balami studniówkowymi. Jak i gdzie będą bawić się uczniowie z Kozienic?

Jako pierwsi odliczanie do matury rozpoczną uczniowie z Zespołu Szkół nr 1 im. Legionów Polskich. Studniówka podzielona będzie jednak na dwie tury.
Pierwsza grupa maturzystów, łącznie 108. uczniów z osobami towarzyszącymi, będzie bawiła się już w sobotę (10 stycznia). Studniówka odbędzie się w  sali balowej elektrowni ENEA Wytwarzanie.
Druga grupa maturzystów, łącznie 98. uczniów z osobami towarzyszącymi, swój wielki bal będzie mieć 17 stycznia, także w sali balowej elektrowni ENEA Wytwarzanie. Impreza rozpocznie się o godzinie 19. 

Maturzyści z I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach bal rozpoczną 7 lutego. Tradycyjnie studniówka odbędzie się w sali balowej elektrowni ENEA Wytwarzanie. Łącznie bawić się będzie 115. maturzystów z osobami towarzyszącymi. 

09-01-2015 admin
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.

KONTO UŻYTKOWNIKA

Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się

Ogłoszenia drobne

Dodatkowy Dochód dla Kobiet i Nie Tylko!
[size= large]Zapraszam do współpracy osoby [/size] [size= large]szukające pracy dorywczej lub stałej.[/size] [size= large]...
Lokalizacja: cała Polska
Szczegóły ogłoszenia
Ruszta Ruszty betonowe dla trzody.Tucznikowe. HSR. Producent
Jesteśmy Bezpośrednim Producentem Cena 59 zł jest ceną brutto za 1szt i dotyczy ruszta 160cm x 39.7cm o powierzchni krycia 0,64m...
Cena: 59
Lokalizacja: cała Polska
Szczegóły ogłoszenia
Najgęstsze na rynku 100% Naturalne WŁOSY CLIP IN – Doczepiane.pl - Nr 1 w Polsce
40 cm 120g – 100% Naturalne WŁOSY CLIP IN – Nr 1 na Rynku ! Długie i gęste włosy w kilka minut – czy to możliwe ? Tak – dzięk...
Cena: 220
Lokalizacja: cała Polska
Szczegóły ogłoszenia
facebook

 

Płatności online zapewnia: