Nowości

Studniówka 2015: Jak będą bawili się maturzyści z Kozienic?

Początek roku, to wyjątkowy czas dla uczniów ostatnich klas szkół średnich. Rozpoczyna się wielkie odliczanie do matury zainaugurowane balami studniówkowymi. Jak i gdzie będą bawić się uczniowie z Kozienic?

Jako pierwsi odliczanie do matury rozpoczną uczniowie z Zespołu Szkół nr 1 im. Legionów Polskich. Studniówka podzielona będzie jednak na dwie tury.
Pierwsza grupa maturzystów, łącznie 108. uczniów z osobami towarzyszącymi, będzie bawiła się już w sobotę (10 stycznia). Studniówka odbędzie się w  sali balowej elektrowni ENEA Wytwarzanie.
Druga grupa maturzystów, łącznie 98. uczniów z osobami towarzyszącymi, swój wielki bal będzie mieć 17 stycznia, także w sali balowej elektrowni ENEA Wytwarzanie. Impreza rozpocznie się o godzinie 19. 

Maturzyści z I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach bal rozpoczną 7 lutego. Tradycyjnie studniówka odbędzie się w sali balowej elektrowni ENEA Wytwarzanie. Łącznie bawić się będzie 115. maturzystów z osobami towarzyszącymi. 

09-01-2015 admin
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.

KONTO UŻYTKOWNIKA

Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się

Ogłoszenia drobne

ORIFLAME - Dołącz do Nas!
Dołącz do Oriflame - kupuj taniej, zarabiaj i zdobywaj wyjątkowe nagrody! Kliknij na poniższy link i wypełnij formularz rejes...
Lokalizacja: Cała Polska
Szczegóły ogłoszenia
Tanie, Mocne i Wytrzymałe Siatki Na Piłkochwyty
Na wszystkich obszarach do gry w piłkę nożną, siatkową czy koszykówkę czy do innych gier zespołowych konieczne jest zamontowan...
Lokalizacja: polska
Szczegóły ogłoszenia
Faktury Dam , Koszty , Vat
Koszty VAT, wystawie faktury, sprzedam koszty, optymalizacja podatkowa, konkurencyjne ceny…Oferujemy sprzedaż kosztów firmowych ...
Lokalizacja: polska
Szczegóły ogłoszenia
facebook

 

Płatności online zapewnia: