Nowości

XIII GRAND PRIX w pływaniu na kozienickim basenie

Aleksandra Urbańczyk, Radosław Kawęcki, a przede wszystkim były mistrz świata, Paweł Korzeniowski - to najbardziej znani uczestnicy XIII Grand Prix Kozienic w Pływaniu. W ostatnią sobotę i niedzielę odbyły się zawody pływackie.

Na kozienickim basenie Delfin ścigało się 182 pływaków i 95 pływaczek. Pierwszy blok zawodów wystartował w sobotę o godz. 9.00, drugi natomiast o 17.00. Najciekawsze wyścigi były w niedzielę od godziny 9.00. Uroczyste zakończenie i wręczenie nagród zaplanowano na godz. 12.30. 

 

Pływacy z Kozienic zajęli odległe lokaty. Mieli jednak szansę zmierzenia się z najlepszymi zawodnikami, przekonali się też ile pracy należy włożyć w ćwiczenia, aby być w czołówce.

Na 200 m stylem dowolnym, 54 miejsce zajął Maciej Wójcicki. Na 50 m. stylem motylkowym kozieniczanki, Wiktoria Wróbel i Monika Cieślińska zajęły odpowiednio 31 i 32 miejsce.

Na 100 m. stylem zmiennym startowały ponownie Wróbel i Cieślińska i zajęły 38 i 39 miejsce. Większość kozienickich zawodników poprawiła w tych zawodach swoje wyniki sprzed roku, więc mają powód do zadowolenia.

 

03-03-2015 anex
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.

KONTO UŻYTKOWNIKA

Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się

Ogłoszenia drobne

Dodatkowy Dochód dla Kobiet i Nie Tylko!
[size= large]Zapraszam do współpracy osoby [/size] [size= large]szukające pracy dorywczej lub stałej.[/size] [size= large]...
Lokalizacja: cała Polska
Szczegóły ogłoszenia
Ruszta Ruszty betonowe dla trzody.Tucznikowe. HSR. Producent
Jesteśmy Bezpośrednim Producentem Cena 59 zł jest ceną brutto za 1szt i dotyczy ruszta 160cm x 39.7cm o powierzchni krycia 0,64m...
Cena: 59
Lokalizacja: cała Polska
Szczegóły ogłoszenia
Najgęstsze na rynku 100% Naturalne WŁOSY CLIP IN – Doczepiane.pl - Nr 1 w Polsce
40 cm 120g – 100% Naturalne WŁOSY CLIP IN – Nr 1 na Rynku ! Długie i gęste włosy w kilka minut – czy to możliwe ? Tak – dzięk...
Cena: 220
Lokalizacja: cała Polska
Szczegóły ogłoszenia
facebook

 

Płatności online zapewnia: